Komornik Sądowy Daniel Wasiak
Kancelaria komornicza

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej - obszar działania
kancelarii komorniczej Daniela Wasiaka

Biała podlaska

Komornik Daniel Wasiak może podejmować działania wobec osób/podmiotów mających siedzibę bądź miejsce zamieszkania na terytorium apelacji lubelskiej (czyli obszaru właściwości Sądu Apelacyjnego w Lublinie). Wierzyciel ma wtedy prawo wyboru komornika ograniczone do tejże apelacji.

W skład apelacji lubelskiej wchodzi obszar właściwości Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej na terenie, którego kancelaria Komornicza Daniela Wasiaka może prowadzić sprawy.

Działania kancelarii komorniczej w obrębie Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej

 

Kancelaria może prowadzić następujące działania:

    • Egzekucja świadczeń pieniężnych
    • Zabezpieczenie roszczeń
    • Protokół stanu faktycznego
    • Nadzór nad licytacją
    • Ustalanie majątku dłużnia


wobec podmiotów i osób mieszkających lub posiadających swoją siedzibę w obrębie wszystkich ulic i miejscowości na obszarze Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej w tym:

Biała Podlaska

Sołectwa:
Cełujki, Cicibór Duży, Cicibór Mały, Czosnówka, Dokudów Drugi, Dokudów Pierwszy, Grabanów, Grabanów-Kolonia, Hola, Hrud, Husinka, Janówka, Jaźwiny, Julków-Zacisze, Kaliłów, Krzymowskie, Lisy, Łukowce, Michałówka, Młyniec, Ortel Książęcy Drugi-Ogrodniki, Ortel Książęcy Pierwszy, Perkowice, Pojelce, Porosiuki, Pólko, Rakowiska, Roskosz, Sitnik, Sławacinek Nowy, Sławacinek Stary, Styrzyniec, Surmacze, Swory, Sycyna, Terebela, Wilczyn-Kamieniczne, Woroniec, Woskrzenice Duże, Woskrzenice Małe, Wólka Plebańska, Zabłocie

Pozostałe miejscowości:
Franopol, Grabarka, Hulanka, Kępa, Kijowiec, Koślawe, Krąglik, Planowa, Podłąka, Podszosa, Smolne Piece, Sycyna (kolonia), Terebela (kolonia), Tolusin, Woskrzenice Duże (kolonia), Woskrzenice Małe (kolonia), Wozareckie Pieńki, Zagóra, Zielone.

Jabłoń

Sołectwa:
Dawidy, Gęś, Holendernia, Jabłoń, Kalinka, Kolano, Kolano-Kolonia, Kudry, Łubno, Paszenki, Puchowa Góra, Wantopol

Janów Podlaski

Sołectwa:
Błonie, Bubel-Granna, Bubel-Łukowiska, Jakówki, Janów Podlaski, Kajetanka, Klonownica Mała, Klonownica-Plac, Ostrów, Peredyło, Polinów, Nowy Pawłów, Romanów, Stare Buczyce, Stary Bubel, Stary Pawłów, Werchliś, Woroblin

Pozostałe miejscowości:
Błonie (kolonia), Kajetanka (kolonia), Nowinki, Piaski, Pieczyska, Wygoda

Kodeń

Sołectwa:
Dobratycze, Dobromyśl, Elżbiecin, Kąty, Kodeń (sołectwa: Kodeń I, Kodeń II i Kodeń III), Kopytów, Kopytów-Kolonia, Kostomłoty (sołectwa: Kostomłoty I i Kostomłoty II), Kożanówka, Okczyn, Olszanki, Szostaki, Zabłocie, Zabłocie-Kolonia, Zagacie, Zalewsze
Pozostałe miejscowości:
Dobratycze i Kostomłoty oraz kolonie Haczki i Rapcze

Konstantynów

Sołectwa:
Antolin, Gnojno, Komarno, Komarno-Kolonia, Konstantynów, Konstantynów-Kolonia, Solinki, Wandopol, Wiechowicze, Witoldów, Wólka Polinowska, Zakalinki, Zakalinki-Kolonia, Zakanale

Pozostałe miejscowości:
Głuchowo, Ludwinów, Międzylesie, Siekierka.

Leśna Podlaska

Sołectwa:
Bukowice, Bukowice-Kolonia, Droblin, Jagodnica, Klukowszczyzna, Leśna Podlaska, Ludwinów, Mariampol, Nosów, Nosów-Kolonia, Nowa Bordziłówka, Ossówka, Stara Bordziłówka, Witulin, Witulin-Kolonia, Worgule, Zaberbecze

Łomazy
Sołectwa:
Bielany, Burwin, Dubów, Huszcza Druga, Huszcza Pierwsza, Jusaki-Zarzeka, Kopytnik, Korczówka, Koszoły, Krasówka, Kozły, Lubenka, Łomazy (sołectwa: Łomazy I i Łomazy II), Stasiówka, Studzianka, Szymanowo, Wola Dubowska, Wólka Korczowska

Piszczac

Sołectwa:
Chotyłów, Dąbrowica Mała, Dobrynka, Janówka, Kolonia Piszczac I, Kolonia Piszczac II, Kolonia Piszczac III, Kościeniewicze, Nowy Dwór, Ortel Królewski Drugi, Ortel Królewski Pierwszy, Piszczac, Piszczac-Kolonia, Połoski, Połoski Stare, Popiel, Trojanów, Wólka Kościeniewicka, Wyczółki, Zahorów, Zalutyń

Pozostałe miejscowości:
Borowe, Chmielne, Czworaki, Hulcze, Ogrodniki, Parcela, Piszczac Drugi, Pod Torem, Podpołoski, Połoski Nowe, Puhary A, Ratarków, Wołoszki, Za Torem.

Podedworze

Sołectwa:
Antopol, Bojary, Grabówka, Hołowno, Kaniuki, Mosty, Niecielin, Nowe Mosty, Opole, Piechy, Podedwórze, Rusiły, Zaliszcze

Rokitno

Sołectwa:
Cieleśnica, Cieleśnica PGR, Derło, Hołodnica, Klonownica Duża, Kołczyn, Lipnica, Michałki, Michałki (kolonia), Olszyn, Pokinianka, Pratulin, Rokitno, Rokitno (kolonia), Zaczopki, Zaczopki (kolonia)

Rossosz

Sołectwa:
Bordziłówka, Kożanówka, Mokre (Mokre I, Mokre II), Musiejówka, Romaszki, Rossosz (Rososz I, Rososz II)

Sławatycze

Sołectwa:
Jabłeczna, Krzywowólka, Krzywowólka-Kolonia, Liszna, Mościce Dolne, Nowosiółki, Parośla-Pniski, Sajówka, Sławatycze, Sławatycze-Kolonia, Terebiski, Zańków

Pozostałe miejscowości:
Kuzawka-Kolonia

Sosnówka

Sołectwa:
Czeputka, Dębów, Lipinki, Motwica, Pogorzelec, Przechód, Romanów, Rozwadówka, Rozwadówka-Folwark, Sapiehów, Sosnówka, Wygnanka, Żeszczynka

Pozostałe miejscowości:
Aleksandrów, Chmielita, Czetwertyny, Dąbrowa, Dwór, Góra, Hrada, Komarówka, Kruk, Kruszyna, Krzaki, Omszana, Pańskie, Pieńki, Płoski, Podbagnie, Posada, Przydroże, Serafina, Szostaki, Warszawska Ulica, Zady, Zamoczuły, Zapole, Zawyhary, Zboryszewo, Zofijówka, Żuława

Terespol

Sołectwa:
Bohukały, Dobratycze-Kolonia, Kobylany, Koroszczyn, Kołpin-Ogrodniki, Krzyczew, Kukuryki, Kużawka, Lebiedziew, Lechuty Duże, Lechuty Małe, Łęgi, Łobaczew Duży, Łobaczew Mały, Małaszewicze, Małaszewicze Duże, Małaszewicze Małe, Michalków, Murawiec-Żuki, Neple, Podolanka, Polatycze, Samowicze, Starzynka, Zastawek

Pozostałe miejscowości:
Koroszczyn (kolonia), Kosomina, Lebiedziew (kolonia), Majątek, Michalków (kolonia), Morderowicze, Surowo, Wielkie Pole, Żuki

Tuczna

Sołectwa:
Bokinka Królewska, Bokinka Pańska, Choroszczynka, Dąbrowica Duża, Kalichowszczyzna, Leniuszki, Matiaszówka, Mazanówka, Międzyleś, Międzyleś POM, Ogrodniki, Rozbitówka, Tuczna (sołectwa: Tuczna I i Tuczna II), Wiski, Wólka Zabłocka, Wólka Zabłocka-Kolonia, Władysławów, Żuki

Pozostałe miejscowości:
Folwark, Gajki, Grądziki, Kolonia Bokińska, Międzyleś (osada), Ogrodniki Duże, Ogrodniki Małe, Piaski, Podchoinie, Podlesie, Podpyzele, Podzdany, Pola, Przycinek, Sawiniec, Sosnowy Grunt, Wierzbiny, Wołczycha, Zabłocie, Zadroże, Zdanówka

Wisznice

Sołectwa:
Curyn, Dołholiska, Dubica Dolna, Dubica Górna, Horodyszcze, Łyniew, Małgorzacin, Marylin, Polubicze Dworskie, Polubicze Wiejskie Drugie, Polubicze Wiejskie Pierwsze, Ratajewicze, Rowiny, Wisznice, Wisznice-Kolonia, Wygoda

Zalesie

Sołectwa:
Berezówka, Dereczanka, Dobryń Duży, Dobryń-Kolonia, Dobryń Mały, Horbów, Horbów-Kolonia, Kijowiec, Kijowiec-Kolonia, Kijowiec PGR, Kłoda Duża, Kłoda Mała, Koczukówka, Lachówka Duża, Lachówka Mała, Malowa Góra, Mokrany Nowe, Mokrany Stare, Nowosiółki, Wólka Dobryńska, Zalesie

Komornik Sądowy Daniel Wasiak Kancelaria Komornicza

 

Adres: al. Legionów 34 lok. 103, 08-401 Garwolin
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Dni przyjęć interesantów: Poniedziałek: 9:00-17:00
W przypadku konieczności spotkania z Komornikiem Sądowym w pozostałe dni (z uwagi na sytuację niecierpiącą zwłoki), proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.



Wpłat można dokonywać bezpośrednio w kancelarii lub na rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Garwolinie: 36 9210 0008 0026 6363 2000 0030
Email: garwolin.wasiak@komornik.pl
Telefon: 737 317 748
ID Komornika na portalu EPU: 3098