Komornik Sądowy Daniel Wasiak
Kancelaria komornicza

Sąd Rejonowy w Biłgoraju - obszar działania
kancelarii komorniczej Daniela Wasiaka

bilgoraj

Komornik Daniel Wasiak może podejmować działania wobec osób/podmiotów mających siedzibę bądź miejsce zamieszkania na terytorium apelacji lubelskiej (czyli obszaru właściwości Sądu Apelacyjnego w Lublinie). Wierzyciel ma wtedy prawo wyboru komornika ograniczone do tejże apelacji.

W skład apelacji lubelskiej wchodzi obszar właściwości Sądu Rejonowego w Biłgoraju na terenie, którego kancelaria Komornicza Daniela Wasiaka może prowadzić sprawy.

Działania kancelarii komorniczej w obrębie Sądu Rejonowego w Biłgoraju

 

Kancelaria może prowadzić następujące działania:

    • Egzekucja świadczeń pieniężnych
    • Zabezpieczenie roszczeń
    • Protokół stanu faktycznego
    • Nadzór nad licytacją
    • Ustalanie majątku dłużnia

wobec podmiotów i osób mieszkających lub posiadających swoją siedzibę w obrębie wszystkich ulic i miejscowości na obszarze Sądu Rejonowego w Biłgoraju w tym:

Aleksandrów

 

Sołectwa:
Aleksandrów I, Aleksandrów II, Aleksandrów III, Aleksandrów IV

 

Pozostałe miejscowości:
Aleksandrów, Bukowiec, Dąbrowa, Margole, Podlas, Sigła, Trzepietniak.

 

Biłgoraj

 

Sołectwa:
Andrzejówka, Brodziaki, Bukowa, Ciosmy, Dąbrowica, Dereźnia Solska, Dereźnia-Zagrody, Dyle, Gromada, Hedwiżyn, Ignatówka, Kajetanówka, Korczów, Korytków Duży, Majdan Gromadzki, Nadrzecze, Nowy Bidaczów, Okrągłe, Rapy Dylańskie, Ruda Solska, Smólsko Małe, Smólsko Duże, Sól Druga, Sól Pierwsza, Stary Bidaczów, Wola Dereźniańska, Wola Duża-Wola Mała, Wolaniny.

 

Pozostałe miejscowości:
Dereźnia Majdańska, Edwardów, Podlesie, Ratwica, Ruda-Zagrody, Teodorówka, Żelebsko.

 

Biszcza

 

Sołectwa:
Biszcza (sołectwa: Biszcza Pierwsza i Biszcza Druga), Bukowina (sołectwa: Bukowina Pierwsza i Bukowina Druga), Budziarze, Gózd Lipiński, Wola Kulońska, Wólka Biska.

 

Pozostałe miejscowości:
Suszka, Żary.

 

Frampol

 

Sołectwa:
Chłopków, Karolówka, Kąty, Komodzianka, Korytków Mały, Niemirów, Pulczynów, Radzięcin, Rzeczyce, Smoryń, Sokołówka, Stara Wieś, Teodorówka, Teodorówka-Kolonia, Wola Kątecka, Wola Radzięcka

 

Goraj

 

Sołectwa:
Abramów, Bononia, Gilów, Goraj, Hosznia Ordynacka, Jędrzejówka, Kondraty, Majdan Abramowski, Średniówka, Wólka Abramowska, Zagrody, Zastawie

 

Józefów

 

Sołectwa:
Józefów, Majdan Nepryski, Długi Kąt, Stanisławów, Górniki, Hamernia, Górecko Stare, Samsonówka, Siedliska, Borowina, Brzeziny, Majdan Kasztelański, Tarnowola, Szopowe, Florianka, Czarny Las-Kolonia, Górecko Kościelne

 

Księżpol

 

Sołectwa:
Borki, Budzyń, Korchów Drugi, Korchów Pierwszy, Księżpol, Markowicze, Nowy Lipowiec, Majdan Nowy, Majdan Stary, Przymiarki, Płusy, Rakówka, Rogale, Stary Lipowiec, Zanie, Zawadka, Zynie.

 

Pozostałe miejscowości:
Bukowiec, Cegielnia-Markowicze, Gliny, Kamionka, Pawlichy, Kuchy-Kolonia, Kulasze, Marianka, Stare Króle, Telikały.

 

Łukowa

 

Sołectwa:
Chmielek (sołectwa: Chmielek I i Chmielek II), Łukowa (sołectwa: Łukowa I, Łukowa II i Łukowa III, Łukowa IV-Borowiec) Osuchy–Kozaki, Pisklaki, Podsośnina, Szostaki, Szarajówka.

 

Obsza

 

Miejscowości:
Babice, Dorbozy, Obsza, Olchowiec, Wola Obszańska, Zamch.

 

Potok Górny

 

Sołectwa:
Dąbrówka, Jasiennik Stary, Jedlinki, Kolonia Malennik, Lipiny Dolne, Lipiny Górne-Borowina, Lipiny Górne-Lewki, Naklik, Potok Górny I, Potok Górny II, Szyszków, Zagródki.

 

Pozostałe miejscowości:
Lipiny Dolne-Kolonia

 

Tarnogród

 

Sołectwa:
Luchów Dolny, Luchów Górny, Pierogowiec, Różaniec Drugi, Różaniec Pierwszy, Wola Różaniecka.

 

Pozostałe miejscowości:
Bolesławin, Cichy, Jamieńszczyzna, Kolonia Różaniecka, Popówka, Różaniec-Szkoła, Zagrody.

 

Tereszpol

 

Sołectwa:
Bukownica, Lipowiec, Szozdy, Tereszpol-Zaorenda, Tereszpol-Kukiełki, Tereszpol-Zygmunty, Panasówka

 

Turobin

 

Sołectwa:
Czernięcin Główny, Czernięcin Poduchowny, Elizówka, Gródki (sołectwa: Gródki Drugie i Gródki Pierwsze), Guzówka-Kolonia, Huta Turobińska, Nowa Wieś, Olszanka, Przedmieście Szczebrzeszyńskie, Rokitów, Tarnawa Duża, Tarnawa-Kolonia, Tarnawa Mała, Tokary, Turobin, Wólka Czernięcińska, Zabłocie, Zagroble, Załawcze, Żabno, Żabno-Kolonia, Żurawie.

 

Pozostałe miejscowości:
Gaj Czernięciński, Polesiska.

Komornik Sądowy Daniel Wasiak Kancelaria Komornicza

 

Adres: al. Legionów 34 lok. 103, 08-401 Garwolin
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Dni przyjęć interesantów: Poniedziałek: 9:00-17:00
W przypadku konieczności spotkania z Komornikiem Sądowym w pozostałe dni (z uwagi na sytuację niecierpiącą zwłoki), proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.



Wpłat można dokonywać bezpośrednio w kancelarii lub na rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Garwolinie: 36 9210 0008 0026 6363 2000 0030
Email: garwolin.wasiak@komornik.pl
Telefon: 737 317 748
ID Komornika na portalu EPU: 3098