Komornik Sądowy Daniel Wasiak
Kancelaria komornicza

Sąd Rejonowy w Chełmie - obszar działania
kancelarii komorniczej Daniela Wasiaka

chelm


Komornik Daniel Wasiak może podejmować działania wobec osób/podmiotów mających siedzibę bądź miejsce zamieszkania na terytorium apelacji lubelskiej (czyli obszaru właściwości Sądu Apelacyjnego w Lublinie). Wierzyciel ma wtedy prawo wyboru komornika ograniczone do tejże apelacji.

W skład apelacji lubelskiej wchodzi obszar właściwości Sądu Rejonowego w Chełmie na terenie, którego kancelaria Komornicza Daniela Wasiaka może prowadzić sprawy.

Działania kancelarii komorniczej w obrębie Sądu Rejonowego w Chełmie


Kancelaria może prowadzić następujące działania:

    • Egzekucja świadczeń pieniężnych
    • Zabezpieczenie roszczeń
    • Protokół stanu faktycznego
    • Nadzór nad licytacją
    • Ustalanie majątku dłużnia

wobec podmiotów i osób mieszkających lub posiadających swoją siedzibę w obrębie wszystkich ulic i miejscowości na obszarze Sądu Rejonowego w Chełmie w tym:

chelm

Siedliszcze

Sołectwa:
Adolfin, Anusin, Bezek, Bezek-Kolonia, Bezek Dębiński, Brzeziny, Chojeniec, Chojeniec-Kolonia, Dobromyśl, Kamionka, Krowica, Kulik, Kulik-Kolonia, Lechówka, Lipówki, Majdan Zahorodyński, Marynin, Mogilnica, Chojno Nowe Pierwsze, Chojno Nowe Drugie, Romanówka, Siedliszcze-Kolonia, Stare Chojno, Stasin Dolny, Wola Korybutowa Pierwsza, Wola Korybutowa Druga, Wola Korybutowa-Kolonia.

Pozostałe miejscowości:
Borowo, Dworki, Gliny, Jankowice, Janowica, Julianów, Siedliszcze-Osada, Wojciechów, Zabitek

Białopole

Sołectwa:
Białopole, Buśno, Grobelki, Horeszkowice, Kicin, Kurmanów, Raciborowice, Raciborowice-Kolonia, Strzelce, Strzelce-Kolonia, Teremiec, Teresin, Zabudnowo.

Pozostałe miejscowości:
Busieniec, Maziarnia Strzelecka.

Chełm

Miejscowości:
Antonin, Depułtycze (gajówka), Depułtycze Królewskie, Depułtycze Królewskie-Kolonia, Henrysin, Horodyszcze, Horodyszcze-Kolonia, Janów, Józefin, Koza-Gotówka, Krzywice, Krzywice-Kolonia, Krzywiczki, Ludwinów, Nowe Depułtycze, Nowiny, Nowosiółki, Nowosiółki-Kolonia, Ochoża-Kolonia, Okszów, Okszów-Kolonia, Parypse, Podgórze, Pokrówka, Rożdżałów, Rożdżałów-Kolonia, Rudka, Sajczyce (gajówka), Sajczyce (leśniczówka), Sobowice, Srebrzyszcze, Stańków, Stare Depułtycze, Staw, Stołpie, Strupin Duży, Strupin Łanowy, Strupin Mały, Tytusin, Uher, Weremowice, Wojniaki, Wólka Czułczycka, Zagroda, Zarzecze, Zawadówka, Żółtańce, Żółtańce-Kolonia

Dorohusk

Sołectwa:
Barbarówka, Berdyszcze, Brzeźno, Dobryłówka, Dorohusk-Osada, Dorohusk, Husynne, Kępa, Kolemczyce, Kroczyn, Ladeniska, Ludwinów, Majdan Skordiowski, Michałówka, Mościska, Myszkowiec, Okopy, Okopy-Kolonia, Olenówka, Ostrów, Pogranicze, Puszki, Rozkosz, Skordiów, Stefanów, Świerże, Teosin, Turka, Wólka Okopska, Wólka Okopska (osada leśna), Zalasocze, Zamieście, Zanowinie


Pozostałe miejscowości:
Okopy Nowe

Dubienka

Pozostałe miejscowości:
Brzozowiec, Dubienka, Holendry, Janostrów, Jasienica, Józefów, Kajetanówka, Krynica, Lipniki, Mateuszowo, Nowokajetanówka, Poduchańka, Radziejów, Rogatka, Rudka, Siedliszcze, Skryhiczyn, Stanisławówka, Starosiele, Tuchanie, Uchańka, Zagórnik.

Kamień

Sołectwa:
Andrzejów, Czerniejów, Haliczany, Ignatów, Józefin, Kamień, Kamień-Kolonia, Koczów, Mołodutyn, Natalin, Pławanice, Rudolfin, Strachosław, Wolawce.


Pozostałe miejscowości:
Ignatów-Kolonia, Majdan Pławanicki, Pławanice-Kolonia.

Ruda-Huta

Sołectwa:
Chromówka, Dobryłów, Gdola, Gotówka, Hniszów, Jazików, Karolinów, Leśniczówka, Poczekajka, Ruda, Ruda-Huta, Ruda-Opalin, Rudka, Zarudnia, Żalin.


Pozostałe miejscowości:
Hniszów-Kolonia, Iłowa, Konotopa, Marynin, Marysin, Miłosław, Ruda-Kolonia, Rudka-Kolonia, Tarnówka, Żalin (osada leśna), Żalin-Kolonia.

 

Sawin

Wsie:
Bachus Bukowa Mała Bukowa Wielka Chutcze Czułczyce Czułczyce-Kolonia Czułczyce Małe Hredków Krobonosz Łowcza Łukówek Malinówka Petryłów Radzanów Sajczyce Sawin Serniawy Wólka Petryłowska

 

Kolonie:
Aleksandrówka Jagodne Krobonosz-Kolonia Łowcza-Kolonia Podpakule Przysiółek Serniawy-Kolonia Średni Łan Tomaszówka

 

Miejscowości:
Arendowizna Bańkówka Białorzeka Biedaków Borowa Bukowa Mała-Kolonia Ciemniejów Dziadowica Gajówka Gliny Grabowa Grądy Holendernia Kalne Kazimierówka Kącik Koło Szosy Łukówek Górny Łukówek Górny-Kolonia Łukówek Piękny Maczuły Majdan (Jagodne) Majdan (Serniawy) Majdanek Malinówka-Gajówka Nieborowa Nowa Wieś Osadnicy Piradnia Podlasie Podłukowskie Podmalinówka Przymiarki Przytuły Reforma Resztówka Siedliska (Bukowa Wielka) Siedliska (Łukówek) Stara Kolonia Stara Wieś (Chutcze) Stara Wieś (Sajczyce) Zadębie Zajezioro

Wierzbica

Sołectwa:
Bakus-Wanda, Busówno, Chylin, Chylin Wielki, Helenów, Kamienna Góra, Karczunek, Kozia Góra, Ochoża, Olchowiec, Olchowiec-Kolonia, Pniówno, Syczyn, Święcica, Tarnów, Terenin, Wierzbica, Wierzbica-Osiedle, Władysławów, Wólka Tarnowska.


Pozostałe miejscowości:
Busówno-Kolonia, Buza, Chylin Mały, Kamienna Góra, Ochoża-Pniaki, Staszyce, Werejce, Wólka Tarnowska, Wygoda.

 

Żmudź

Sołectwa:
Annopol, Bielin, Dryszczów, Kazimierówka, Klesztów, Ksawerów, Leszczany, Lipinki, Maziarnia, Pobołowice, Roztoka, Rudno, Stanisławów, Syczów, Wołkowiany, Wólka Leszczańska, Żmudź.


Pozostałe miejscowości:
Dębinki, Gałęzów, Kolonia, Leszczany-Kolonia, Majdan, Pacówka, Pobołowice-Kolonia, Poczekajka, Podlaski, Poręb, Puszcza, Roztoka-Kolonia, Stara Wieś, Teresin, Żmudź-Kolonia.

Komornik Sądowy Daniel Wasiak Kancelaria Komornicza

 

Adres: al. Legionów 34 lok. 103, 08-401 Garwolin
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Dni przyjęć interesantów: Poniedziałek: 9:00-17:00
W przypadku konieczności spotkania z Komornikiem Sądowym w pozostałe dni (z uwagi na sytuację niecierpiącą zwłoki), proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.



Wpłat można dokonywać bezpośrednio w kancelarii lub na rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Garwolinie: 36 9210 0008 0026 6363 2000 0030
Email: garwolin.wasiak@komornik.pl
Telefon: 737 317 748
ID Komornika na portalu EPU: 3098