Komornik Sądowy Daniel Wasiak
Kancelaria komornicza

Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim - obszar działania
kancelarii komorniczej Daniela Wasiaka

minsk maz

Komornik Daniel Wasiak może podejmować działania wobec osób/podmiotów mających siedzibę bądź miejsce zamieszkania na terytorium apelacji lubelskiej (czyli obszaru właściwości Sądu Apelacyjnego w Lublinie). Wierzyciel ma wtedy prawo wyboru komornika ograniczone do tejże apelacji.

W skład apelacji lubelskiej wchodzi obszar właściwości Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim na terenie, którego kancelaria Komornicza Daniela Wasiaka może prowadzić sprawy.

Działania kancelarii komorniczej w obrębie Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim

 

Kancelaria może prowadzić następujące działania:

    • Egzekucja świadczeń pieniężnych
    • Zabezpieczenie roszczeń
    • Protokół stanu faktycznego
    • Nadzór nad licytacją
    • Ustalanie majątku dłużnia

wobec podmiotów i osób mieszkających lub posiadających swoją siedzibę w obrębie wszystkich ulic i miejscowości na obszarze Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim w tym:

Cegłów

 

Sołectwa:
Huta Kuflewska, Kiczki Pierwsze, Kiczki Drugie, Mienia, Pełczanka, Piaseczno, Podciernie, Podskwarne, Posiadały, Rososz, Rudnik, Skupie, Skwarne, Tyborów, Wiciejów, Wola Stanisławowska, Woźbin, Wólka Wiciejowska.

 

Dębe Wielkie

 

Sołectwa:
Aleksandrówka, Bykowizna – Choszczak, Celinów, Choszczówka Dębska, Choszczówka Rudzka, Choszczówka Stojecka, Chrośla, Cięciwa Cezarów, Cyganka, Dębe Wielkie (sołectwa Dębe Wielkie Centrum, Dębe Wielkie Południe, Dębe Wielkie Wschód), Gorzanka, Górki, Jędrzejnik, Kąty Goździejewskie Pierwsze, Kąty Goździejewskie Drugie, Kobierne, Olesin, Ostrów-Kania, Poręby, Ruda, Rysie, Teresław, Walercin

 

Pozostałe miejscowości:
Nowy Walercin

 

Dobre

 

Sołectwa:
Adamów, Antonina, Brzozowica, Czarnocin, Czarnogłów, Dobre (Dobre I, Dobre II), Duchów, Drop, Gęsianka, Grabniak, Głęboczyca, Jaczewek, Joanin, Kąty-Borucza, Kobylanka, Makówiec Mały, Makówiec Duży, Marcelin, Mlęcin, Modecin, Nowa Wieś, Osęczyzna, Poręby Nowe, Poręby Stare, Pokrzywnik, Radoszyna, Rakówiec, Rąbierz-Kolonia, Ruda-Pniewnik, Rudno, Rudzienko, Rynia, Sąchocin, Sołki, Świdrów, Walentów, Wólka Czarnogłowska, Wólka Kokosia, Wólka Mlęcka, Wólka Kobylańska

 

Halinów

 

Sołectwa:
Brzeziny, Budziska, Chobot, Cisie, Desno, Długa Kościelna, Długa Szlachecka, Grabina, Hipolitów, Józefin, Kazimierów, Królewskie Brzeziny, Krzewina, Michałów, Mrowiska, Nowy Konik, Okuniew, Stary Konik, Wielgolas Brzeziński, Wielgolas Duchnowski, Zagórze, Żwirówka

 

Jakubów

 

Sołectwa:
Aleksandrów, Anielinek, Antonin, Brzozówka, Budy Kumińskie, Góry, Izabelin, Jakubów, Jędrzejów Nowy, Jędrzejów Stary, Józefin, Kamionka, Leontyna, Ludwinów, Łaziska, Mistów, Moczydła, Nart, Przedewsie, Rządza, Strzebula, Szczytnik, Turek, Tymoteuszew, Wiśniew, Wola Polska

 

Kałuszyn

 

Sołectwa:
Abramy, Budy Przytockie, Chrościce, Falbogi, Garczyn Duży, Garczyn Mały, Gołębiówka, Kazimierzów, Kluki, Leonów, Marianka, Milew, Mroczki, Nowe Groszki, Olszewice, Patok, Piotrowina, Przytoka, Ryczołek, Sinołęka, Stare Groszki, Szembory, Szymony, Wąsy, Wity, Wólka Kałuska, Zimnowoda, Żebrówka

 

Pozostałe miejscowości:
Marysin.

 

Latowicz

 

Sołectwa:
Borówek, Budy Wielgoleskie, Budziska, Chyżyny, Dąbrówka, Dębe Małe, Generałowo, Gołełąki, Kamionka, Latowicz, Redzyńskie, Oleksianka, Stawek, Strachomin, Transbór, Waliska, Wężyczyn, Wielgolas.

 

Mińsk Mazowiecki

 

Sołectwa:
Anielew, Arynów, Barcząca, Borek Miński, Brzóze, Budy Barcząckie, Budy Janowskie, Chmielew, Chochół, Cielechowizna, Dłużka, Dziękowizna, Gamratka, Gliniak, Grabina, Grębiszew, Huta Mińska, Ignaców, Iłówiec, Janów, Kolonia Janów, Józefów, Karolina, Karolina-Kolonia, Kluki, Królewiec, Maliszew, Marianka, Mikanów, Mińsk Mazowiecki, Niedziałka Druga, Nowe Osiny,Osiny, Podrudzie, Prusy, Stara Niedziałka, Stare Zakole, Stojadła, Targówka, Tartak, Wólka Iłówiecka, Wólka Mińska, Zakole-Wiktorowo, Zamienie, Żuków

 

Mrozy

 

Sołectwa:
Borki, Choszcze, Dąbrowa, Dębowce, Gójszcz, Grodzisk, Guzew, Jeruzal, Kołacz, Kruki, Kuflew, Lipiny, Lubomin, Łukówiec, Mała Wieś, Mrozy 3 sołectwa (Mrozy, Mrozy Południe, Mrozy Wola), Natolin, Płomieniec, Porzewnica, Rudka, Skruda, Sokolnik, Topór, Trojanów, Wola Paprotnia, Wola Rafałowska

 

Pozostałe miejscowości:
Barania Ruda, Gajówka Bernatowizna, Gajówka Florianów, Gajówka Gójszcz, Jeziorek, Rudka-Sanatorium

 

Siennica

 

Sołectwa:
Bestwiny, Borówek, Boża Wola, Budy Łękawickie, Chełst, Dąbrowa, Dłużew, Drożdżówka, Dzielnik, Gągolina, Grzebowilk, Julianów, Kąty, Kośminy, Krzywica, Kulki-Ptaki, Lasomin, Łękawica, Majdan, Nowa Pogorzel, Nowe Zalesie, Nowodwór, Nowodzielnik, Nowy Starogród, Nowy Zglechów, Pogorzel, Siennica I, Siennica II, Siennica III, Siodło, Starogród, Strugi Krzywickie, Swoboda, Świętochy, Wojciechówka- Wólka Dłużewska, Zalesie, Zglechów, Żaków, Żakówek

 

Pozostałe miejscowości:
Wiśniówka.

 

Stanisławów

 

Sołectwa:
Borek Czarniński, Choiny, Ciopan, Cisówka, Czarna, Goździówka, Kolonie Stanisławów, Legacz, Lubomin, Ładzyń, Łęka, Mały Stanisławów, Ołdakowizna, Papiernia, Porąb, Prądzewo-Kopaczewo, Pustelnik, Retków, Rządza, Sokóle, Stanisławów, Szymankowszczyzna, Suchowizna, Wólka Czarnińska, Wólka-Konstancja, Wólka Piecząca, Wólka Wybraniecka, Zalesie, Zawiesiuchy

 

oraz miasto Sulejówek

Komornik Sądowy Daniel Wasiak Kancelaria Komornicza

 

Adres: al. Legionów 34 lok. 103, 08-401 Garwolin
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Dni przyjęć interesantów: Poniedziałek: 9:00-17:00
W przypadku konieczności spotkania z Komornikiem Sądowym w pozostałe dni (z uwagi na sytuację niecierpiącą zwłoki), proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.



Wpłat można dokonywać bezpośrednio w kancelarii lub na rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Garwolinie: 36 9210 0008 0026 6363 2000 0030
Email: garwolin.wasiak@komornik.pl
Telefon: 737 317 748
ID Komornika na portalu EPU: 3098