Komornik Sądowy Daniel Wasiak
Kancelaria komornicza

Sąd Rejonowy we Zamościu - obszar działania
kancelarii komorniczej Daniela Wasiaka

zamosc

Komornik Daniel Wasiak może podejmować działania wobec osób/podmiotów mających siedzibę bądź miejsce zamieszkania na terytorium apelacji lubelskiej (czyli obszaru właściwości Sądu Apelacyjnego w Lublinie). Wierzyciel ma wtedy prawo wyboru komornika ograniczone do tejże apelacji.

W skład apelacji lubelskiej wchodzi obszar właściwości Sądu Rejonowego w Zamościu na terenie, którego kancelaria Komornicza Daniela Wasiaka może prowadzić sprawy.

Działania kancelarii komorniczej w obrębie Sądu Rejonowego w Zamościu

 

Kancelaria może prowadzić następujące działania:

    • Egzekucja świadczeń pieniężnych
    • Zabezpieczenie roszczeń
    • Protokół stanu faktycznego
    • Nadzór nad licytacją
    • Ustalanie majątku dłużnia

wobec podmiotów i osób mieszkających lub posiadających swoją siedzibę w obrębie wszystkich ulic i miejscowości na obszarze Sądu Rejonowego w Zamościu w tym:

Adamów

 

Sołectwa:
Adamów, Potoczek, Boża Wola A, Boża Wola B, Suchowola A, Suchowola B, Bliżów, Szewnia Dolna, Szewnia Górna, Rachodoszcze, Feliksówka, Jacnia, Suchowola-Kolonia, Trzepieciny, Bondyrz

 

Gorzków

 

Sołectwa:
Antoniówka, Baranica, Bobrowe, Bogusław, Borów, Borów-Kolonia, Borsuk, Chorupnik, Czysta Dębina, Czysta Dębina-Kolonia, Felicjan, Gorzków-Osada, Gorzków-Wieś, Góry, Józefów, Olesin, Orchowiec, Piaski Szlacheckie, Widniówka, Wielkopole, Wielobycz, Wiśniów, Zamostek.

 

Izbica

 

Sołectwa:
Bobliwo, Dworzyska, Izbica-osada, Izbica-Wieś, Kryniczki, Majdan Krynicki, Mchy, Orłów Drewniany, Orłów Drewniany-Kolonia, Orłów Murowany, Orłów Murowany-Kolonia, Ostrzyca, Ostrówek, Romanów, Stryjów, Tarnogóra, Tarnogóra-Kolonia, Tarzymiechy Drugie, Tarzymiechy Pierwsze, Tarzymiechy Trzecie, Topola, Wał, Wirkowice Drugie, Wirkowice Pierwsze, Wólka Orłowska, Zalesie.

 

Krasnobród

 

Sołectwa:
Borki, Dominikanówka, Grabnik, Hucisko, Hutki, Hutków, Kaczórki, Majdan Mały, Majdan Wielki, Malewszczyzna, Nowa Wieś, Potok-Senderki, Stara Huta, Szur, Wólka Husińska, Zielone.

 

Łabunie

 

Sołectwa:
Barchaczów, Bródek, Dąbrowa, Łabunie, Łabunie-Reforma, Łabuńki Drugie, Łabuńki Pierwsze, Majdan Ruszowski, Mocówka, Ruszów, Ruszów-Kolonia, Wierzbie, Wólka Łabuńska.

 

Nielisz

 

Sołectwa:
Staw Ujazdowski, Nawóz, Ruskie Piaski, Zamszany, Staw Noakowski Kolonia, Deszkowice Kolonia, Zarudzie ,,Kolonia’, Gruszka Duża Kolonia, Ujazdów, Złojec I, Wólka Złojecka, Zarudzie, Kolonia Emska, Gruszka Mała Pierwsza, Średnie Duże, Krzak, Średnie Małe, Gruszka Duża, Złojec II, Wólka Nieliska, Staw Ujazdowski Kolonia, Ruskie Piaski, Gruszka Mała Druga.

 

Radecznica

 

Miejscowości:
Czarnystok, Dzielce, Gaj Gruszczański, Gorajec-Stara Wieś, Gorajec-Zagroble, Gorajec-Zagroble-Kolonia, Gorajec-Zastawie, Gruszka Zaporska, Latyczyn, Mokrelipie, Podborcze, Podlesie Duże, Podlesie Małe, Radecznica, Trzęsiny, Wólka Czarnostocka, Zaburze, Zakłodzie, Zaporze.

 

Rudnik

 

Sołectwa:
Bzowiec, Joanin, Kaszuby, Majdan Borowski Pierwszy, Majdan Kobylański, Majdan Łuczycki, Maszów, Mościska, Płonka, Płonka Poleśna, Równianki, Rudnik, Suche Lipie, Suszeń, Wierzbica.

 

Pozostałe miejscowości:
Majdan Borowski Drugi, Majdan Średni, Maszów Dolny, Maszów Górny, Międzylas, Mościska-Kolonia, Nowiny, Płonka-Kolonia, Potasznia, Romanówek.

Sitno

 

Sołectwa:
Boży Dar, Cześniki, Cześniki-Kolonia, Cześniki-Kolonia Górna, Czołki, Horyszów-Nowa Kolonia, Horyszów Polski, Horyszów-Stara Kolonia, Janówka, Jarosławiec, Jarosławiec Górny, Jarosławiec Dolny, Karp, Kornelówka-Kolonia, Kornelówka, Rozdoły, Sitno, Kolonia Sitno, Stabrów, Stanisławka, Wólka Horyszowska

 

Skierbieszów

 

Sołectwa:
Dębowiec, Dębowiec-Kolonia, Drewniki, Hajowniki, Huszczka Duża, Huszczka Mała, Iłowiec, Kalinówka, Lipina Nowa, Lipina Stara, Łaziska, Majdan Skierbieszowski, Marcinówka, Osiczyna, Podhuszczka, Podwysokie, Sady, Skierbieszów, Skierbieszów-Kolonia, Sławęcin, Suchodębie, Sulmice, Szorcówka, Wiszenki, Wiszenki-Kolonia, Wysokie Drugie, Wysokie Pierwsze, Zabytów, Zawoda, Zrąb.

 

Stary Zamość

 

Sołectwa:
Borowina, Chomęciska Duże (sołectwa: Chomęciska Duże Pierwsze i Chomęciska Duże Drugie), Chomęciska Małe, Krasne, Majdan Sitaniecki, Nowa Wieś, Podkrasne, Podstary Zamość, Podstary Zamość-Doły, Stary Zamość, Stary Zamość-Gościniec, Udrycze-Kolonia, Udrycze-Koniec, Udrycze-Wola, Wierzba (sołectwa:Wierzba Pierwsza i Wierzba Druga), Wisłowiec, Wisłowiec-Kolonia.

 

Pozostałe miejscowości:
Pańska Dolina.

 

Sułów

 

Sołectwa:
Deszkowice Drugie, Deszkowice Pierwsze, Kawęczyn-Kolonia, Kitów, Kulików, Michalów, Rozłopy (2 sołectwa), Rozłopy-Kolonia, Sąsiadka, Sułowiec, Sułów, Sułów-Kolonia, Sułówek, Tworyczów, Źrebce.

 

Szczebrzeszyn

 

Sołectwa:
Bodaczów, Brody Duże, Brody Małe, Kawęczyn, Kawęczynek, Kąty Drugie, Kąty Pierwsze, Lipowiec-Kolonia, Niedzieliska, Niedzieliska-Kolonia, Wielącza, Wielącza-Kolonia, Wielącza Poduchowna.

 

Zamość

 

Sołectwa:
Białobrzegi, Białowola, Borowina Sitaniecka, Bortatycze, Bortatycze-Kolonia, Chyża, Hubale, Jatutów, Kalinowice, Lipsko, Lipsko-Kosobudy, Lipsko-Polesie, Łapiguz, Mokre, Płoskie, Pniówek, Siedliska, Sitaniec, Sitaniec-Kolonia, Sitaniec-Wolica, Skaraszów, Skokówka, Szopinek, Wieprzec, Wierzchowiny, Wólka Panieńska, Wólka Wieprzecka, Wychody, Wysokie, Zalesie, Zarzecze, Zawada, Zwódne, Żdanów, Żdanówek

 

Pozostałe miejscowości:
Topornica.

 

Zwierzyniec

 

Sołectwa:
Sołeckie: Bagno (cz.m. Oryszczakówka), Guciów, Kosobudy, Kosobudy-Bór, Obrocz (cz. m. Biały Słup, Kruglik, Podborek), Sochy (cz. m. Dół, Góra), Topólcza, Turzyniec, Wywłoczka, Żurawnica (cz. m. Stara Wieś, Wólka).

 

Pozostałe miejscowości:
Horodzisko (osada), Jarugi (osada), Sekretarzówka (osada)

 

Żółkiewka

 

Sołectwa:
Adamówka, Borówek, Celin, Chłaniów, Chłaniów-Kolonia, Chłaniówek, Chruściechów, Dąbie, Gany, Huta, Koszarsko, Majdan Wierzchowiński, Makowiska, Olchowiec, Olchowiec-Kolonia, Poperczyn, Rożki, Rożki-Kolonia, Siniec, Średnia Wieś, Tokarówka, Wierzchowina, Władysławin, Wola Żółkiewska, Wólka, Zaburze, Żółkiew, Żółkiew-Kolonia, Żółkiewka.

 

Pozostałe miejscowości:
Baranowizna, Borowina, Borówek-Kolonia, Dąbie Małe, Huta-Kolonia, Księżyzna, Łuczka, Madziarnia, Makowiska Małe, Markiewiczów, Rezerwa.

Komornik Sądowy Daniel Wasiak Kancelaria Komornicza

 

Adres: al. Legionów 34 lok. 103, 08-401 Garwolin
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Dni przyjęć interesantów: Poniedziałek: 9:00-17:00
W przypadku konieczności spotkania z Komornikiem Sądowym w pozostałe dni (z uwagi na sytuację niecierpiącą zwłoki), proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.



Wpłat można dokonywać bezpośrednio w kancelarii lub na rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Garwolinie: 36 9210 0008 0026 6363 2000 0030
Email: garwolin.wasiak@komornik.pl
Telefon: 737 317 748
ID Komornika na portalu EPU: 3098